loader image

Astroloji Juno Nasıl Bulunur

Juno; kadersel eş, evlilik, nişan söz anlamına gelmektedir.  Yunan mitolojisinde ise Zeus’un eşi. Astrolojide ise Juno’yu kadersel eş olarak adlandırılmaktadır.

Doğum Haritasında Juno kişinin gelecekteki eşini, ortaklık edeceği partnerlerini,  bağlılığı temsil etmektedir. Yani evleneceğimiz kişi hakkında, kişilik, karakteristik özellikleri, hangi burç olacağı hakkında bize bilgi vermektedir. Astroloji Juno Nasıl Bulunur  astrolojide kelimenin tam manasıyla evlilik kelimesi bulunmamaktadır. Bu yüzden, astroloji bir yıldan uzun bir süre geçirdiğimiz insanlara, baskın enerjiler olarak seçimlerimize dahil olmuş olarak ele alınır. Ama biz bunun karşılığı olarak evliliği, evleneceğimiz kişi olarak görmekteyiz. Evlendikten sonra dahi evliliğimizin nasıl şekilleneceği hakkında bize bilgi vermektedir.

 

Astroloji Juno Nasıl Bulunur   bunun için öncelikle Juno ‘nun diğer gezegenlerle bağlantılarının bilinmesi gerekmektedir. Doğum haritamız çok önemlidir bu konuda. Tarihi ve saatiyle doğum haritamızın çıkartılmasıyla birlikte Juno’nun doğum haritamızdaki yeri belirlenir, horoskopa bakılarak partnerlerimiz hakkında bilgi verilir. Juno, 5. evde, 7. evde ve 9. evde etkisini göstermektedir. 1. evde, 3. evde etkisini bazen hiç göstermemektedir. Venüs ile değerlendirme yapıldığında tam anlamıyla anlaşılmaktadır.

Venüs ilişkilerimizin tiplerini, sevgiye bakışımızı belirlemektedir. Bu yüzdende Juno ile birlikte değerlendirildiğinde doğru sonuçlar alınabilmektedir. Juno; horoskopumuzdaki partler seçimlerimizin yanında, erkek horoskoplarında bayan iş ortağı ya da birlikte çalışılan bayanları temsil etmektedir. Mars’la olumlu açıları varsa kişi ne kadar zorlanırsa zorlansın, mutluluğa, duygusal huzura ulaşacaktır, yorumuna varabiliriz. Juno, Mars, Jüpiter, Venüs’le birlikte ele alınmalı,  kadın horoskoplarında  ilişki analizi yapıldığında, eşin Marsıyla aldığı açı ele alınarak hesaplanmalıdır.

Astroloji Juno Nasıl Bulunur eş uyum analizinde, karmik kader eşinin göstermesi, Juno’ya etki eden gezegenlerin transitlerinin, karmik karşılaşmalarının geçmiş yaşamımızdan getirdiğimiz, sebebini bilemediğimiz eş, partnerler, sevgililerimizi göstermesi açısından önemli yer tutmaktadır. Sonuç olarak Juno,  partlerimizin  özellliklerini bize haritamızla vermektedir.

Falınıza Whatsapptan Bakalım 🧞‍♂