loader image

Sanal kahve fali

Sanal kahve fali Hemen hemen hepimiz yaşadığımız hayat şartlarımız, düşüncelerimiz, iş ve aşk hayatımız hakkında kafamızda oluşan sorulara cevap, şüphelere netlik ararız araştırırz. Bunun arayışı içindeyken de çeşitli medyumlara, bakımcılara ve kahve merkezlerine başvururuz. Bu sırada her zaman en iyisi en güzeli en gerçeği olsun ister ve kendimizi yanında rahat hissedeceğimiz kişilerin bakımlarına bırakmak isteriz.

Sanal kahve fali kimi zaman gönlümüzü ferahlatan, kimi zaman da kalbimize iyi gelmeyen gerçekleri duymak bu bakımların en doğal halidir. İstemediğimiz şeyleri duymak bizi ne kadar düşündürse, üzse, kızdırsa da fala baktırmak genel anlamda benliğimize iyi gelen bir araçtır. Takdir edilir ki her insan kendine iyi geleni yapmak ister. Bunun içinde gerek kahve gerek tarot, kağıt, su, ateş vb araç olarak kullanılan en vazgeçilmez parçalardır.

Hüzünlerimizi, acılarımızı elimize alıp “hadi güzel bir falıma bak” diye oturduğumuz masadan bize iyi gelen cümleleri duyarak kalkmanın verdiği huzuru yaşamayan yoktur sanırım. Bu huzur uzun bir zaman bizi ferahlatır, rahatlatır, görüş açılarımızı daha iyi kontrol etmemizi sağlar. Bir nevi psikolojik tedavi gibi. Belki ilacı yok, reçetesi yok, muayenesi yok ama yeri geldiğinde en tesirli ilaçlardan daha etkili. Bazen sonuç olumsuz da olsa mutlaka tedavisi iyiye giden bir ilaç…

Sanal kahve fali fal bakmak ustalık isteyen, önsezileri kuvvetli, maneviyatları yüksek, dürüstlüğünden ödün vermeyen insanların yapabileceği bir bakımdır. Bakan kişi ne kadar dürüst olursa, karşısındakine de o nebzede yol gösterici olur. Hitabeti düzgün, insanlara yaklaşımı güzel olan birisi kötü bir haberi bile düzgün söyleyerek can acıtmadan işini yapmış olur. Bu da karşısındaki kişinin bir daha görüşmek istemesine ve çevresindeki insanlara onu önermesinde fazlasıyla etkili bir rol oynar. Şöyle ki; bazı insanların yıldızları hafiftir ve yaşamış oldukları durumdan diğer insanlara göre daha çok etkilenir ve bu kötü etkinin altında olumsuz hallere girerler. İşte tam da burada bakan kişinin ustalığı ortaya çıkarak kişinin yıldızı yükseltilip bakış açısı, yaşam tarzı ve hayatına dair her şey yoluna koyulur. Bu da her iki tarafı ziyadesiyle mutlu eder.

Zaman zaman ihtiyaç duyduğumuz, istediğimiz ve hatta çok sevdiğimiz bu yöntem artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası. Her zaman güzel şeyler duyup, güzeli, iyiyi, doğruyu yaşamak ve hissetmek hepinizin hakkı…

Falınıza Whatsapptan Bakalım 🧞‍♂