loader image

su falı bakımı nasıl yapılır?

Su falı bakımı  günün başladığı ve yeni umutların filizlendigi;hayatımızın baslangicidir inancımızi diri tutacak girişimler.Insan arayış yolculuğunda kendine sığınak tutar inancının ışık tuttuğu güzergahlari. Bunlardan biri de tüm dünya kültür deviniminden payını almış olan fallardir elbette.Çesitleri İstanbulun sokakları gibi birbirine girmiş ve bulup buluşturulan aynı noktalarda eşleşen kollara ayrılmıştır.Kuşkusuz baktirdigimiz bir faldan hayal dünyamızın kapılarını ardına kadar actiracak ve hatta zorlayacak şeyler buluruz.

Mesela beyaz atlı prensin kara çarşaflı rustik ve Doğu çağrışımlariyla egzotik bir aday silüeti,işiyle gücüyle mesguliyetiyle nasıl yollarimizin birleşecegi ile alakali onca söylem. Su falı bakımı getirisi nedir derseniz ütopik dünyalarimizin ruhumuzun gidasini alırız.şöyle bir tazeleniriz yepyeni umutlarla.Bakan kişinin süslediği cümlelerle,beynimiz ve bilinçaltına işleyen çöpleri supuruveririz temizlik kokar yenilenen  nefeslerimiz. Sadece hayatımıza dahil olacak prens değil elbette özelleştirilen şahsa münhasır her aşamasından bilgi kopar gelir konar ümit deryamıza..

Labirent misali dolandıgimiz onca bölmenin ardıni merak ederiz ve fazlasını isteriz.Evlerini ne sınavlardan geleceğimizi,hangi oyunun mağlup hangi oyunda kazanan olacagimizi merak ederiz ve irade gücüyle bunu seçmek için öğrenmek isteriz daha fazlasını anlamak…Sürükleneceğimiz kıyılar gözler önüne serilsin isteriz ki daha dogru tercihler yapabilelim.Yolun sonu değil yolda neler olup bittiği kimlerin gelip geçeceği ve bununla ilgili olasılıklar silsilesinde geleceklerin belki de gitmiş olanların analizini duymayı inanmayi yeğleriz. .Gerçeklerle ne denli örtüşüp örtüşmeyeceğini,kipirdanan dürtülerimizin açıp ağzını yummasi gözünü kuş bakışı hizalayıp taraması dünyamızı..Koordinatlara sahip olmak isteriz

Tam da burda işlevsel inanç algımız devreye girer ve rehperlik yapar hislerimize..Tıpkı sihir gibidir,mucizevi dokunuşların açligiyla kivraniriz. Çünkü mistik duyumsamalarla enerjimizi savruk rüzgarlara teslim etmek nedense müthiş yaşanılası senaryoları arzulatir bize. Su falı bakımı ayların yılların adımları nelere gebe deli gibi can atarız bir bilgi kırıntısı için ve hakkında bir fıkre sahip olabilmek için..

Su fali kaderimizin önizlemesi tadında verilen ipuçlarıyla  karanlık noktaların aydınlatılmasıni ve büyük resmi görüp bilmeceyi çözmek isteriz.Belki yol arkadasimiza belki gonuldasimiza belki de ruh çifti olacagimiz zat-ı muhtereme götüren yöntemler geliştiririz. Evrenin enerji döngüsünü haykirircasina kurulan bağlantılar ve bir evlilik faliyla açan çiçeklerin kokusu gelir burnumuza taa kalpten bedene.

.Nasıl da bütünleşiriz aşk çemberinde, sevgi seline kapılıp gitmeyi nasıl da severiz.Insanin var ettiği onca karmaşa ve endişe verici hengamelerden ibaret gerçeklikler içerisinde nefes aldıran bizi muhabbete götüren yeni duraklar keşfederiz.Cevabını aradığımız çoklu soruların ve bitiş sandığımız başlangıçların varyasyonlarını deneyimleriz.

Çünkü varoluşumuzda sınırlandırılarak bize sunulan sahne aldığımız bu oyunda hep içten içe başrol olma istedimiz vardır. Bastırılan duygularınizi bir yoklarsaniz bunu farkedeceksiniz. Kutsal suyun ırmağını tatma isteği belki bizimkisi.Keşfin haddi ölçüsü olmamalı çıktığın bu yolculukta.Sahiplik bildiren bazı cümleler de pek kıymetlidir değer biçilemez. Dokunulmazlığı vardır sanki.Hatta iyileştirici etkisinin de olduğuna inanılır.

Zira şifa kalbi kalbe dokundurunca özü hissettirir.Ayna tutar seni sen beni sen olmaya zorlar.İşte kaderin düğümlendiği ortaklığın kaçınılmaz olduğu bu yol sihrin umudun ve tüm gerçekliğin kendine yenilip yutulduğu bir dünya.En derinlerine tesir edecek deneyimleri yaşamaya hazır olduğunda benliğin seni dürtüp kalk gidiyoruz diyecek.Burda yapmamız gereken ayağa kalkıp iç sesimize kulak vermektir.Bazen hissetmek her şeydir.

Falınıza Whatsapptan Bakalım 🧞‍♂