loader image

Yıldızname nasıl bakılır?

Yıldızname Gerçek Midir?

Geleceği Öngörmek Mümkün müdür?

             Geçmişten günümüze kadar gelen geleceğe dair bilgiler edinme merakı insanları farklı arayışlar içine itmiştir. Yıldız name baktır tarihte de krallar, soylular ve özellikle halkın içindeki zengin aileler, kâhin veya medyum gibi isimlerle bilinen, geleceği görebildiğini veya bilinmeyen varlıklardan geleceğe dair bilgiler aldığını iddia eden kişilere yoğun ilgi göstermişlerdir. Günümüzde ise geleceğin yıldızlara bakarak yorumlandığı fikri oldukça yaygındır. Bu düşüncenin kaynağı ise, gökyüzündeki cisimlerin insanların kişiliği ve kaderi üzerine etki ettiği düşüncesini inceleyen astroloji bilimine dayanır. Öyle ki astroloji bilimi, herkesin doğduğu yıl, ay, gün, saat ve annesinin ismine göre bir yıldız haritası olduğunu savunan ve kişi doğduğu anda, yıldızların konumunun, kişinin yaşamını ve aldığı kararları belirlediğini gösteren yıldızname yorumunu doğurmuştur.

Yıldıznamenin Gerçeklik Payı Var mıdır?

            Yıldızname sıradan bir falla asla karıştırılmamalıdır. Çünkü yıldızname yorumcuları sadece bu işte ustalaşmış kişilerdir. Bu sayede kişinin yaşamında hayati değer taşıyan kırılma noktaları sıradan bir faldan çıkan sonuçlara göre daha güvenilirdir. Yıldız name baktır ayrıca kahve, su gibi herhangi bir araç olmaksızın uzaktan bakılır.Diğer taraftan yıldıznamenin Kuran’da bulunan ayetlere göre bakıldığı da bilinmektedir.

Yıldızname Hangi Konulara Işık Tutar?

            Yıldızname öncelikle kişinin gelecekte yaşayacağı sıkıntılarına çözüm bulmayı sağlar. Fakat tedavi üretme gibi bir özelliği yoktur, yıldızname yalnızca yol göstericidir. Yıldız name baktır kişinin muhtemel hastalıkları ve tedavisi için doğru yo, kuranda bulunan ayetlerle çözümlenmektedir. Bu ilmi bilen doğru yorumcular ile gerçekçi sonuçlar almak mümkündür.

Falınıza Whatsapptan Bakalım 🧞‍♂